1. Start
  2. Karriere
  3. Stellenangebote

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Pracownik utrzymania ruchu / mechanik

DAS BIETEN WIR

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Możliwość rozwoju Możliwość rozwoju
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji
  Standort: Katowice
  Eintrittstermin: Natychmiast
  Beschäftigungsart: Vollzeit
  Anstellung: unbefristet

Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska zatrudni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca w systemie dwuzmianowym w dziale Utrzymania Ruchu
  • Konserwacje, przeglądy oraz remonty urządzeń
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami oraz przeglądami maszyn i urządzeń

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw hydrauliki siłowej – umiejętność odczytywania schematów, dokumentacji
  • Uprawnienia gazowe G-3/E, G-2/E
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”
  • Mile widziane uprawnienia konserwatora suwnic i żurawi
  • Praca na wysokości powyżej 3 m.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Telefon: +48 32 730 38 35 lub +48 32 730 38 36
E-Mail: kadry-rekrutacja@sutco.pl

Bewerbung

Wenn Sie an dieser interessanten und langfristigen Tätigkeit in unserem Unternehmen interessiert sind, schicken Sie uns Ihre ausführlichen Bewerbungsunterlagen über das Formular oder per Post an die folgende Adresse:

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 10
40-241  Katowice

Telefon: +48 32 73 03 800

Der Schutz von personenbezogenen Daten ist uns sehr wichtig. Die Behandlung Ihrer uns zur Verfügung gestellten Daten erfolgt gemäß der rechtlichen Vorschriften, insbesondere denen der Europäischen Datenschutzgrundverordnung (EU-DSGVO) und des Bundesdatenschutzgesetzes.